Sobel II to miejsce stworzone z myślą o osobach dbających o zdrowie, kondycję i sylwetkę, chcących odżywiać się prawidłowo. Jeśli nie masz czasu ani chęci na codzienne przyrządzanie posiłków, jeśli brak Ci na nie pomysłów, jeśli nie wiesz co jeść by być zdrowym i witalnym, jeśli chcesz schudnąć bądż przytyć - świetnie trafiłeś!
 
U nas w kameralnej atmosferze zadbasz o każde z powyższych, zapewniamy catering dietetyczny z dowozem pod wskazany adres, nasze posiłki są codziennie przygotowywane ze świeżych produktów, pakowane w jednostkowe opakowania i zawożone pod wskazany przez Ciebie adres.
 
W naszej ofercie znajdują się diety ograniczające kaloryczność, diety dla osób z rożnymi jednostkami chorobowymi, diety dla sportowców oraz codzienne zestawy obiadowe dla wszystkich. Programy żywieniowe układane są przez dietetyka, a dla wszystkich którzy wykupią zestawy tygodniowego cateringu, wizyta u naszej Pani Dietetyk - gratis!

Szykujesz imprezę, komunię, urodziny, spotkanie z bliskimi, zadzwoń do nas, zamów posiłki, ugotujemy i przywieziemy!

W naszym gabinecie dietetycznym otrzymacie Państwo profesjonalną pomoc w zakresie zdrowego odżywiania, zmiany nawyków żywieniowych na prawidłowe, w leczeniu żywieniowym nadwagi i otyłości.

Pani Dietetyk podpowie jak i co jeść by uzyskać szczupłą sylwetkę i ją utrzymać oraz aby uniknąć w przyszłości efektu jojo. Na każdej wizycie poza indywidualnie skomponowaną dietą, zapewniamy pomiary tkanki tłuszczowej oraz płynów metabolicznych a także pomiary antropometryczne.

Poza przepysznym cateringiem i konsultacjami u dietetyka, zapraszamy na mega efektywne treningi na urządzeniach VacuActiv oraz na profesjonalne zabiegi na ciało: Kriolipoliza, Fale radiowe, Liposukcja Ultradżwiękowa oraz Lipolaser.

Zabrzeż - Wietrznice 344
33-390 Łącko

   tel. kom.: 577 771 417 lub 508 182 184

                  lub 509 527 198

e-mail: biuro@sobel.com.pl 

          

 
Realizacja: Verakom
 
© Ośrodek Wypoczynkowo - Rekreacyjny "SOBEL" s.c. - Zabrzeż - Wietrznice