Nie masz czasu gotować, brak Ci pomysłów na urozmaicone posiłki, nie wiesz co jeść by być zdrowym i witalnym, chcesz schudnąć?
Organizujesz imprezę, spotkanie rodzinne lub biznesowe skontaktuj się z nami aby ustalić menu, zajmiemy sie wystrojem i obsługą Twojego stołu oraz pomieszczenia. Gwarantujemy świeże i wysokiej jakości produkty. Nasze dania przygotowywuje wykwalifikowana i doświadczona szefowa kuchnii. 
Jesteśmy w stanie obslużyć nawet 60 osobowa grupę!
To co nas wyróznia to profesjonalizm i dbałośc o każdy sczegół, jestesmy w stanie sprostać  oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Jeśli któreś z pytań dotyczy Ciebie, świetnie trafiłes!
Pomożemy Ci wprowadzić nawyk regularności posiłków, które skomponuje dla Ciebie nasz dietetyk, będziesz jadł zdrowo, urozmaicenie, regularnie. Twoje samopoczucie i sylwetka tylko na tym zyskają.
W naszej ofercie znajdziesz codzienne diety dla osób zabieganych, nie mających czasu ani chęci na gotowanie, znajdziesz również diety ograniczające kaloryczność posiłków, diety dla osób uprawiających sport, oraz diety układane na indywidualne zlecenie. Zapraszamy i polecamy.
Przy zakupie tygodnia diety pudełkowej wizyta u naszego dietetyka GRATIS!
 

 

Zabrzeż - Wietrznice 344
33-390 Łącko

   tel. kom.: 577 771 417 lub 508 182 184

                  lub 509 527 198

e-mail: biuro@sobel.com.pl 

          

 
Realizacja: Verakom
 
© Ośrodek Wypoczynkowo - Rekreacyjny "SOBEL" s.c. - Zabrzeż - Wietrznice