Pogranicze Beskidu Sądeckiego i Gorców to wspaniałe miejsce na odpoczynek. Głęboką dolinę Dunajca otaczają zalesione wzniesienia, które o każdej porze roku przybierają inny odcień. Cisza, spokój, kontakt z naturą to główne atuty tego miejsca.

W tej malowniczej okolicy znajduje się niewielka miejscowość Wietrznica, a w niej nasz Ośrodek, do którego chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić.

To doskonałe miejsce dla gości indywidualnych, rodzin a także organizatorów szkoleń, konferencji, zjazdów rodzinnych czy imprez okolicznościowych. Zapraszamy zarówno na krótkie pobyty weekendowe jak i dłuższe wczasy. U nas nikt nie będzie się nudził!

Organizujemy bankiety, bale sylwestrowe i karnawałowe, przyjęcia, kuligi, ogniska z pieczeniem barana i występy kapel regionalnych.

Atrakcyjne położenie na pograniczu Gorców i Beskidu Sądeckiego i w dużej bliskości Pienin pozwala na organizację wycieczek górskich oraz spacerów po okolicy. Można podczas nich korzystać z bogactw otaczających nas lasów. Na grzybiarzy czeka tu prawdziwy raj. A własnoręcznie zebrane grzyby smakują ponoć najlepiej. Wędkarze znajdą w wodach Dunajca swoje małe królestwo, kajakarze mogą spróbować swych sił zarówno na rzece jak i na specjalnym torze kajakarstwa górskiego (300 m od Ośrodka ), natomiast zimą narciarze będą mogli się wyszaleć na niedalekich stokach.
Pomimo położenia w pięknej i malowniczej okolicy Ośrodek Sobel jest bardzo łatwo dostępny dla zmotoryzowanych. Znajdujemy się przy głównej drodze z Nowego Sącza do Nowego Targu a dla naszych gości oferujemy bezpłatny, ogrodzony parking.

Ośrodek zapewni Państwu komfortowe warunki pobytu.Do dyspozycji naszych gości oddajemy 39 miejsc w pokojach 1, 2, 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami. Wszystkie wyposażone są w telewizory LCD, lodówki,sejfy oraz posiadają darmowy bezprzewodowy dostęp do internetu. Większość z nich posiada balkony z widokiem na otaczające góry.

Na parterze obiektu znajduje się przestronna sala jadalna, gdzie nie tylko podajemy pyszne domowe posiłki ale także organizujemy przyjęcia, bankiety, bale i różnego rodzaju imprezy rodzinne i firmowe. Gdy pogoda na to pozwala zapraszamy do naszego miejsca ogniskowego i grillowego gdzie można spędzać wieczory przy ogniu, pieczonym mięsiwie, słuchając szumu płynącego nieopodal Dunajca.
 
Nie zapominamy o najmłodszych Gościach. Przygotowaliśmy dla nich specjalny kącik zabaw wewnątrz budynku oraz bezpieczny plac zabaw .

Dla wędkarzy przygotowaliśmy specjalne zejście na sam brzeg Dunajca, który płynie tuż przy terenie Ośrodka. Jego wody obfitują w pstrągi potokowe, lipienie, głowacice, klenie czy brzany. Co roku w okolicy odbywają się ogólnopolskie zawody wędkarskie w łowieniu na muchę.

Po pełnym wrażeń dniu proponujemy państwu relaks w saunie fińskiej lub Infrared. Można także skorzystać z dwuosobowej wanny z hydromasażem lub z masażu leczniczego, które na pewno przyniosą odprężenie po aktywnie spędzonym czasie.

Wieczorem zaś zapraszamy na taras gdzie w ciszy i spokoju można spędzić ostatnie chwile gasnącego dnia.

Zabrzeż - Wietrznice 344
33-390 Łącko

   tel. kom.: 509 527 198

e-mail: biuro@sobel.com.pl 

          

 
Realizacja: Verakom
 
© Ośrodek Wypoczynkowo - Rekreacyjny "SOBEL" s.c. - Zabrzeż - Wietrznice